Türkçe Destek Sitesi Google, Wordpress, Joomla, vBulletin Destek Sitesi

türkçe destek reklam alanı 468x60

Wassup Nasıl Yüklenir?

Tarih: 05.04.2012 · Kategorisi Wordpress Destek, Wordpress Eklentileri - Bu yazı 16.506 defa okunmuştur.

Merhaba arkadaşlar. Bu konumuzda sizlere wordpress için wassup eklentisinin nasıl yükleneceğini anlatacağız.. Bildiğiniz üzere wordpress geliştirilebilirlik noktasında kendini ispatlamış kaliteli sistemlerden bir tanesidir.. Bir çok insan artık sitelerini wordpress alt yapısını kullanarak dizayn ediyor..

Kimi site sahipleri paylaştığı konularla güncelliği ve aktifliği yakalarken kimileri de kopyala yapıştır mantığıyla hareket ettiğinden dolayı pek fazla bir başarı elde edemiyor..

Yine bazı web siteleri sahipleri sitelerine gelen ziyaretçilerin istatistiğini tutmak isteyebilirler. Burada ise kaliteli bir eklenti olan wassup istatistik eklentisi devreye giriyor..

Wassup nasıl kurulur diye merak ediyorsanız kurulumunun çok basit olduğunu söyleyebilirim.. Ben zaten kurulumunu biliyorum diyorsanız Ayarlar kısmınında basit olduğunu hatırlatırım.. ;)

Öncelikle WordPress Wassup Eklentisi linkine tıklayarak eklentiyi indiriyoruz. Daha sonra eklentiyi WordPress Plugings klasörüne yüklüyoruz. Sitemizin eklentiler kısmından eklentiyi aktif hale getirdikten sonra sol menunun en alt kısmında WassUp şeklinde bir menunun geldiğini görüyoruz.. :) Buraya kadar sorun yok diyorsanız bir de ayarlarının nasıl olacağını anlatalım :)

Wassup Ayarları

Ayarlar linkine tıkladıktan sonra İstatistik Kaydı denilen bir yer göreceksiniz.. Eğer ben siteme gelen botları ve örümcekleri de görmek istiyorum diyorsanız hiç bir ayar yapmanız gerek yok ama yok eğer ben onları görmek istemiyorum diyorsanız İstatistik Kaydı denilen yere tıklayın.. Sonrasındaysa resimde gördüğünüz şekilde ayarları kaydedin.. Artık sadece Sitenize gelen ziyaretçileri göreceksinizdir.. Hepsi bu kadar, yorum yazmayı ihmal etmezsiniz umarım ;)

Wordpress Wassup Türkçe Destek

 

Benzer Konular:

2 Responses to “Wassup Nasıl Yüklenir?”

  1. Mesut diyor ki:

    Seviyorum

  2. usta baran diyor ki:

    wapsap kullanmak isdiyorum

Leave a Reply