Türkçe Destek Sitesi Google, Wordpress, Joomla, vBulletin Destek Sitesi

türkçe destek reklam alanı 468x60

Yandex.Com Türkiye Mail Hesabı Açma

Tarih: 23.09.2011 · Kategorisi Güncel Haberler - Bu yazı 3.824 defa okunmuştur.

Yandex Arama Motoru üzerinden Yandex Dizin Ekleme, Yandex Mail Alma ve Gönderme, Yandex RSS Ekleme Ayarları, Yandex Arama Motoruna Sitemap Ekleme ( Webmaster arkadaşlar için) veya Yandex Widget Oluşturma İşlemlerini yapabiliyorsunuz..

Yandex Nedir?

Yandex kısaca popüler olan google amcanın biraz daha az tanınan türevidir. Yani Arama Motoru, Videolar, Görseller, Çeviri Yapma, Yandex Mail, Webmaster Araçları gibi özellikleri olan bir sitedir.

Yandex‘e girip baktığınız zaman kullanımının basit olduğunu göreceksinizdir zaten.  Kayıt olmak için yandex.com.tr sitesini ziyaret ediniz..

Yandex Mail Hesabı Açmak

http://mail.yandex.com.tr/ linkine tıkladıktan sonra yeni hesap oluştur seçenğini göreceksinizdir. Oraya tıkladıktan sonra gerisi sizin fikirlerinize kalıyor..

Benzer Konular:

One Response to “Yandex.Com Türkiye Mail Hesabı Açma”

  1. Halil Özkan diyor ki:

    Bu mail adresini açtım ve yaklaşık olarak 1 ay sisteme giriş yapmadım. Bugün bi gireyim dedim ama o da ne !! Üyelik bilgilerim yok, hatırlanmıyor. Şifremi unuttum filan dediysem de bir türlü geri alamadım… Acaba Yandex daha işe başlamadan kullanıcılarının hesaplarını mı siliyor??

Leave a Reply